EgluteGruodžio 14 d. Rūdiškių kultūros centro kiemas skendėjo tamsoje. O už tos tamsos kažkur toli gyveno kūrėjas. Niekas nežinojo nei kaip jis atrodo, nes niekas nebuvo jo matęs. Tačiau jis pastebėjo nedidelį šviesos spindulėlį, kuris visomis pastangomis bandė atkreipti į save dėmesį. Kūrėjui pagailo to mažyčio spindulėlio ir jis įsakęs kalviams sukurti jam palydovę – ir pavadino ją žeme....

Žemę saugoti kūrėjas paskyrė septynis nykštukus – laiko valdytojus , kiekvienai dienai po vieną, tačiau tą vakarą juos išblaškė Ragana ir Raganius.

Norėdamas juos surinkti kūrėjas, po pasaulį pasėjo mažus grūdelius, iš kurių išaugo žaliaskarės eglės, viena iš jų užaugo ir pas Sigitą Radzevičių, kuris ir padovanojo eglę Rūdiškių kultūros centrui, o ją papuošti padėjo MB „Fabrilio Studija“.

Įžibusi eglė prie savęs subūrė pulką Rūdiškių miestelio gyventojų ir svečių, eglės siunčiamą šviesą pajautė ir su vežimu atvažiavo ne vienas, o visi keturi Kalėdų seneliai – Rūdiškių Kalėdų seneliai, Kalėdų senelių mokinys ir Lietuvos Vyriausiasis senelis Kalėda, kartu su jais atvažiavo bei sveikinimo žodį tarė Trakų rajono merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius ir Rūdiškių seniūnas Tadeušas Pavlovskis.
Po miestelio eglės įžiebimo Kalėdų seneliai pakvietė visus į nuotaikingą šokio pasaką „Snieguolės ir Nykštukių nuotykiai“.

Spektaklio metu Snieguolė Nykštukių ieškojo – Kinijoje, Turkijoje, Amerikoje esančiose Teksaso platybėse ir Prancūzijoje. Keliautojoms padėjo mažieji paukšteliai, žuvytės, žirgeliai ir žinoma Stebuklingosios šalies pasakotoja, kuriai pasaką padėjo sekti daugiau nei 30 mažųjų šokėjų ir atlikėjų - tai Rūdiškių kultūros centro šokių studija, Rūdiškių šokių grupė „Solė“, vokalinis ansamblis „Svajonėlė“.

Stebuklų kupiną vakarą vainikavo Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro „Valery Brass“ ir Rūdiškių Kalėdų senelio kūrinys.

                     

                      Rūdiškių kultūros centro informacija
 

PC140826   foto1 

foto3 PC140817