Meniu Uždaryti

Vaikų ir jaunimo ansamblis „Svajonėlė“ įsikūrė 1994 m. Rūdiškių muzikos mokykloje. Per 26 metus keitėsi vaikų ir jaunimo kartos, tačiau kolektyvas nepasiduoda ir stebina klausytojus savo originalumu ir kokybe. Per nueitą kelią už nugaros likę daugelis švenčių, konkursų, festivalių ir tai ne vien tik prisiminimai. Visada naujos, teatralizuotos ir ne tik, koncertinės programos. Tai dainininkai,  skaitovai ir šokėjai, kurie bando save didžiosiose Lietuvos scenose, įvairiuose projektuose. Tai kolektyvas priimantis bet kokį iššūkį.
„Svajonelės“ repertuaras labai platus, įvairių žanrų ir stilistikos. „Svajonėlėi“ teko dainuoti sudėtingas chorines dainas, džiazo stiliaus dainas, bažnytinės giesmes ir aišku melodingas lietuvių liaudies dainas. Daugiausiai iš lietuvių liaudies dainų repertuarą sudaro daugiabalsės sutartinės, kurias ansamblis interpretuoja savaip, apvelka į „šiuolaikinį rūbą“, aranžuoja ir pateikia vertinimui klausytojams.
Mums svarbu sudaryti galimybę jaunimui susipažinti ir domėtis savo tautos šaknimis, kultūriniu paveldu, papročiais ir tradicijomis.

 

Skip to content