Meniu Uždaryti

Vienas iš seniausių ansamblių Trakų rajone tai lenkų dainos ansamblis „Rudziszczanie“ įsikūręs  1989 metais Rūdiškių kultūros namuose. Pirmas ansamblio vadovas tuo metu buvo kultūros namų direktorius Leonardas Šumskas, o nuo 1990 metų ansambliui vadovauja Marija Jankovskaja.
Ansamblio dalyviai tai žmonės, kurie savo laisvalaikį jau daugiai nei 30 metu praleidžia su dainą. Meilė dainai sujungė skirtingų profesijų žmones – tai mokytojai ir namų šeimininkės, prekybininkai ir kulinarai, pensininkai ir mokiniai. 
Ansamblio repertuaras susideda iš Vilniaus krašto lenkų liaudies dainų, įvairių Lenkijos regionų liaudies dainų, bažnytinių giesmių, patriotinių ir retro stiliaus dainų.
Ansamblis „Rudziszczanie“ yra paruošęs daugelį koncertinių programų su kuriomis sėkmingai pasirodo savo miestelio koncertuose, renginiuose, koncertuoja išvykose, dalyvauja festivaliuose ir šventėse. 
Visada pasitempęs, gražus, su įdomiu repertuaru, ansamblis sulaukia komplimentų ir aplodismentų iš savo žiūrovų ir  klausytojų.

Skip to content