Meniu Uždaryti

Edukacinių filmo kūrimo dirbtuvių metu sukurtus filmus galite rasti čia:

Kriminalinė drama „Ir taškas” (rež. Dainora Balašaitytė, Rūdiškės ir Onuškis)

Komedija „Ra(i)štelis” (rež. Aneta Vaškelytė, Trakai)

Drama „Žvaigždė” (rež. Austėja Dobrovolskaitė, Lentvaris)

ManoKadrasLogo big

Birželio 6 dieną buvo paskelbtas žiūroviškiausias filmas bei kino profesionalų išrinktas geriausių filmų trejetukas

Trakų atviros jaunimo erdvės vasaros terasoje, po atvirumi dangumi, buvo parodyti visi filmai ir paskelbti projekto baigimo rezultatai. Keturis mėnesius trukusias dirbtuves vainikavo apdovanojimai: buvo paskelbtas žiūroviškiausias filmas ir kino profesionalų komisijos trejetukas. Varėnos, Rūdiškių, Elektrėnų ir Trakų publikos nuomone geriausiu filmu tapo „Ra(i)štelis (rež. Aneta Vaškelytė, Trakai), už kurį balsavo 48 procentai žiūrovų. Iš viso balsavo 131 žmogus.

O kino profesionalų komisijos nuomone filmų trejetukas išsirikiavo taip: trečią vietą iškovojo ir geru kūriniu buvo pripažintas filmas „Kitoks pasaulis” (rež. Matas Žilionis, Elektrėnai), antrą vietą iškovojo ir puikiu kūriniu buvo pripažintas filmas „Ir taškas” (rež. Dainora Balašaitytė, Rūdiškių ir Onuškio jungtinė komanda), pirmą vietą iškovojo ir tobulu kūriniu buvo pripažintas filmas „Finalas” (rež. Rytis Skamarakas, Varėna). Komisiją sudarė prodiuserė Jurga Gluskinienė, montažo režisierius Danielius Kokanauskis, garso režisierius Vytis Puronas, operatorė Kristina Sereikaitė, režisierė ir scenaristė Eglė Vertelytė.

Kam įdomu kaip vyko apdovanojimų ceremonija, galite pasižiūrėti čia – https://www.facebook.com/rudiskiukc/videos/471958370041975/

Projekto idėjos autorius ir dirbtuvių vadovas: Antanas Gluskinas
Projekto vadyba: Joana Giedraitytė
Projekto organizatorius: Rūdiškių kultūros centras
Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Asociacija Latga, Trakų rajono savivaldybė, picerija „Picų lobynas”
Projekto partneriai: Trakų kultūros rūmai, Lentvario kultūros rūmai, Elektrėnų kultūros centras, Varėnos kultūros centras

ManoKadrasLogo big

 

Gegužės 20 – 22 dienomis įvyko projekto dalyvių filmų pristatymas Varėnoje, Rūdiškėse, Elektrėnuose

Gegužės 20d., 16:00 į Varėnos kultūros centro kino ir parodų salių kino salę rinkosi jaunimas pasižiūrėti edukacinio filmo kūrimo dirbtuvių ,,Mano kadras” metu sukurtus filmus bei paklausinėti filmo ,,Finalas” kūrybinės grupės apie filmo kurimo užkulisius. Pradžioje projekto idėjos autorius ir dirbtuvių vadovs Antanas Gluskians papasakojo apie projektą, kiek jis truko ir kiek miestų bei miestelių dalyvavo.

20190520 ManoKadras premjeraVarena autJoanaGiedraityte1 post

Po to Antanas Gluskinas pakvietė Varėnoje kurto filmo ,,Finalas” režisierių Rytį Skamaraką pristatyti savo kūrybinę grupę. 

20190520 ManoKadras premjeraVarena autJoanaGiedraityte2 post

Rytis gan šmaikščiai pristatė savo grupę (iš kairės į dešinę): prodiuserę Ugnę Martusevičiūtę, dailininkę Aistę Ivanauskaitę, operatorę Rūtą Verseckaitę ir pagrindinio vaidmens atlikėją Eglę Dorelytę.

20190520 ManoKadras premjeraVarena autJoanaGiedraityte5 post

Gegužės 21 dieną, 13:15 valandą Rūdiškių kultūros centre įvyko antrasis filmų viešas pristatymas, kuriame dalyvavo Rūdiškių, Onuškio, Lentvario ir Trakų kūrybinės grupės bei žiūrovai iš minėtų miestų ir miestelių. Gausiems aplodismentas skambant projektą pristatė projekto vadybininkė Joana Giedraitytė, kuri padėkojo rėmėjams – Lietuvos kultūros tarybai, Asociacijai Latgai, Trakų rajono savivaldybės administracijai, picerijai ,,Picų lobynas” – bei projekto partneriams – Elektrėnų kultūros centrui, Varėnos kultūros centrui, Trakų kultūros rūmams ir Lentvario kultūros rūmams. Po trumpo pristatymo prieš publiką išstojo režisierius Antanas Gluskinas, kuris pakvietė filmų ,,Ir taškas”, ,,Žvaigždė”, ,,Ra(i)štelis” režisieres, kurios pristatė savo kūrybines grupes. Nuotraukoje už Antano Gluskino nugaros matome tik kelis iš jų: (iš kairės į dešinę) filmo ,,Žvaigždė” dailininkė Ula Krinickaitė ir režisierė Austėja Dobrovolskaitė; filmo ,,Ir taškas” režisierę Dainorą Balašaitytę ir operatorę Ugnę Okunevičiūtė; filmo ,,Ra(i)štelis” režiserė Aneta Vaškelytė, dailininkė Jorė Lubinaitė, operatorė Agnė Kotryna Kubaitytė, prodiuserė Karolina Liudvinovičiūtė ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Vidmantas Moisevičius.20190521 premjeraRudiskes copy

O čia galima pasižiūrėti video reportažą iš pristatymo Rūdiškėse – Filmų pristatymas Rūdiškėse / 2019 05 21

Trečias viešas filmų pristatymas įvyko 2019 05 22 dieną, 13:00 valandą Elektrėnų kultūros centro didžiojoje salėje. Režisierius Antanas Gluskinas pristatė projektą susirinkusiems moksleiviams bei mokytojams.

20190522 ManoKadras premjeraElektrenuose autMykolasKrasnickas3 small

O po to pakvietė Elektrėnuose kurto filmo ,,Kitoks pasaulis” režisierių Matą Žilionį pristatyti savo filmo bei grupės. Filmo pristatyme dalyvauti galėjo tik aktoriai, vaidinę pagrindinės herojės Saulės, tėvus. Nuotraukoje matote (iš kairės į dešinę): Mykolas Krasnickas, Matas Žilionis, Justina Zaleckienė.

20190522 ManoKadras premjeraElektrenuose autJoanaGiedraityte4 small

Ateityje dar laukia vieši pristatymai Trakuose ir Lentvaryje, o po to filmai bus sukelti į YouTube kanalą bei prieinami visiems norintiems pasižiūrėti. 

Nuotraukų autoriai – Joana Giedraitytė, Jurga Gluskinienė, Mykolas Krasnickas

ManoKadrasLogo big

Gegužės 20 – 22 dienomis projekto ,,Mano kadras” dalyviai viešai pristatys penkias sukurtų filmų premjeras

Gegužės 20d. 16.00 val. – Varėnos kultūros centro kino ir parodų salės (J. Basanavičiaus g. 17, Varėna)

Gegužės 21d. 13.15 val. – Rūdiškių kultūros centre ( Statybininkų g. 23, Rūdiškės)

Gegužės 22d. 13.00 val. – Elektrėnų kultūros centre (Daugystės g. 2, Elektrėnai)

Filmus nuo idėjų iki montažo kūrė 13-19 metų jaunimas iš Rūdiškių, Onuškio, Trakų, Varėnos, Elektrėnų, Lentvario. Filmuose vaidina profesionalūs ir neprofesionalūs įvairaus amžiaus aktoriai.

Trumpai apie filmus:

„Ir taškas” – Atėnė siekia savo gyvenimo svajonės – tapti mafijos bose. Ar tai lengva padaryti kai tavo tėvas mafijos galva?
„Žvaigždė” – Neringa ateina į naują klasę, kur ją visi atpažįsta kaip žinomą influencerę, turinčią 350 000 sekėjų. Ar bus lengva įsitvirtinti  mergaitei naujoje klasėje, kuri jau turi savo „žvaigždę“?

„Kitoks pasaulis” – Saulė gyvena urbanistiniame pasaulyje, kuriame jai trūksta nuoširdaus bendravimo. Ar pavyks jai atrasti kitokį, geresnį pasaulį, nei tas, kuriame ji gyvena?
„Finalas” – Mykolas turi apsispręsti kur jam dalyvauti ar tarpmokyklinio krepšinio turnyro finale ar skaitovų konkurso finale. Įdomu, ką jaunuolis pasirinks?
„Ra(i)štelis” – Martyną užkniso rūpestingoji mama ir juokdarys tėtis, jis nusprendžia išeiti iš namų. Ar jis pasiruošęs savarankiškam gyvenimui?

Filmus pristatys projekto vadovas Antanas Gluskinas bei filmų kūrybinės grupės.

Po seanso žiūrovai galės užduoti klausimus jauniems kino kūrėjams bei išrinkti patikusi filmą.

Projekto idėjos autorius ir dirbtuvių vadovas: Antanas Gluskinas
Projekto vadyba: Joana Giedraitytė
Projekto organizatorius: Rūdiškių kultūros centras
Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Asociacija Latga, Trakų rajono savivaldybė, picerija „Picų lobynas”
Projekto partneriai: Trakų kultūros rūmai, Lentvario kultūros rūmai, Elektrėnų kultūros centras, Varėnos kultūros centras

ManoKadrasLogo big

 

Balandžio 29 – gegužės 3 dienomis prasidėjo filmo kūrimo dirbtuvių dalyvių filmų filmavimai

Video reportažą iš filmavimų galite pasižiūrėti čia – Mano kadras / filmų filmavimai

O nuotraukos štai čia:

Rūdiškėse filmuojamas filmas ,,Ir taškas”

20190430 Ir taskas filmavimas small

Trakuose filmuojamas filmas ,,Ra(i)štelis”

20190503 Raistelis filmavimas01 small

20190503 Raistelis filmavimas02 small

Lentvaryje filmuojamas filmas, kuris dar neturi pavadinimo

20190502 Zvaigzde filmavimas02 small

20190502 Zvaigzde filmavimas small

Elektrėnuose filmuojamas filmas irgi neturi pavadinimo

20190501 Kitoks pasaulis filmavimas small

Varėnoje filmuojamas filmas ,,Finalas”

20190429 Finalas filmavimas small

20190429 Finalas filmavimas02 small

Nuotraukų autoriai – Antanas Gluskinas, Dainora Balašaitytė, Justina Bendinskytė

 

 ManoKadrasLogo big

Kovo mėnesį filmo kūrimo dirbtuvių dalyviai susitiko su penkiais Lietuvos kino profesionalais

Kovo 12 d. Lentvaryje kino operatorė Kristina Sereikaitė papasakojo apie kadro kompoziciją, kadro gylį, kameros filmavimo kampus, planų stambumus, šviesą kadre, kameros judesį ir daug daug dalykų, kuriuos turi žinoti operatorius dirbdamas prie vieno filmo kadro.

20190312 ManoKadras susitikimas su Kristina Sereikaite post01 rudiskiukc20190312 ManoKadras susitikimas su Kristina Sereikaite post02 rudiskiukc20190312 ManoKadras susitikimas su Kristina Sereikaite post03 rudiskiukc

Kovo 14 d. Elektrėnuose kino režisierė ir scenarijų autorė Eglė Vertelytė papasakojo apie scenarijaus sandarą, scenarijaus scenas, scenarijaus veikėjų dialogus, scenarijaus dalis, scenarijaus kertinius taškus, parodė kaip atrodo tikras kino scenarijus ir kokia programa jis rašomas.

20190314 ManoKadras susitikimas su Egle Vertelyte post01 rudiskiukc20190314 ManoKadras susitikimas su Egle Vertelyte post03 rudiskiukc20190314 ManoKadras susitikimas su Egle Vertelyte post02 rudiskiukc

Kovo 15 d. Trakuose kino prodiuserė Jurga Gluskinienė papasakojo apie prodiuserio darbą filmo gamybos skirtinguose etapuose, parodė video vaizdų iš filmų  ,,Balkonas” filmavimo užkulisių, papasakojo kaip nuosekliai organizuoti prodiuserio darbą filmavimo metu.

20190315 ManoKadras susitikimas su Jurga Gluskiniene post2 rudiskiukc20190315 ManoKadras susitikimas su Jurga Gluskiniene post3 rudiskiukc20190315 ManoKadras susitikimas su Jurga Gluskiniene post1 rudiskiukc

Kovo 18 d. Varėnoje kino garso režisierius Vytis Puronas papasakojo apie garso sluoksnius filme, kaip tuos sluoksnius sukurti, kaip įrašyti garsą, kaip tvarkyti jį ir dėlioti filme.

ManoKadras FBlive VytisPuronas foto02 rudiskiukcManoKadras FBlive VytisPuronas foto03ManoKadras FBlive VytisPuronas foto

Kovo 27 d. Rūdiškėse kino montažo režisierius Danielius Kokanauskis papasakojo apie montažo taisykles, montažo istoriją, montažo atsiradimą bei parodė kaip montuoti filmo kadrus, kad viskas atrodytų natūraliai.

ManoKadras Susitikimas Danielius02 rudiskiukcManoKadras Susitikimas Danielius03 rudiskiukcManoKadras Susitikimas Danielius01

Susitikimų nuotraukų autorius – Antanas Gluskinas

 

 

 

ManoKadrasLogo big

Kovo mėnesį jaunimui filmo kūrimo paslaptis atskleis Lietuvos kino profesionalai

Kovo mėnesį edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės ,,Mano kadras” skelbia penkių susitikimų ciklą su tarptautiniu bei nacionaliniu lygiu pripažintais Lietuvos kino profesionalais, savo srities specialistais. Prieš mėnesį prasidėjusiuose dirbtuvėse dalyvaujantis 13 – 22 metų jaunimas susitiks su operatore Kristina Sereikaite, režisiere Egle Vertelyte, prodiusere Jurga Gluskiniene, garso režisieriumi Vyčiu Puronu, montažo režisieriumi Danieliumi Kokanauskiu.

Kovo 12 dieną  Lentvario kultūros rūmuose lankysis Kristina Sereikaitė – žinoma fotomenininkė ir operatorė, pelniusi pagrindinį prizą už kinematografiją Krokuvos kino festivalyje, specialųjį prizą už geriausią kinematografinį darbą Sole Luna Doc festivalyje, net du kartus apdovanota už geriausią operatoriaus darbą tarptautiniame dokumentinių filmų festivalyje „Rossia“ –  ir mokins jaunimą operatoriaus darbo paslapčių. Kovo 14 dieną Elektrėnų jaunimo centre svečiuosis režisierė Eglė Vertelytė, kurios debiutinis ilgo metro filmas ,,Stebuklas” praėjusiais metais iškovojo keturias Lietuvos kino apdovanojimų ,,Sidabrinė gervė” statulėles. Režisierė analizuos jaunimo sukurtus scenarijus bei atskleis kelias scenarijaus rašymo subtilybes. Kovo 15 dieną Trakų kultūros rūmuose jaunimas susitiks su prodiusere Jurga Gluskiniene, daugiau nei 15 metų dirbančią kino srityje. Keli Jurgos Gluskinienės prodiusuoti filmai – ,,Balkonas”, ,,Pokalbiai rimtomis temomis” (rež. Giedrė Beinoriūtė), ,,Stebuklų laukas” (rež. Mindaugas Survila), ,,Dzūkijos jautis” , ,,Šaltos ausys” (rež. Linas Mikuta) –  yra pelnę tarptautinių kino festivalių apdovanojimus ir tapę Lietuvos kino apdovanojimų ,,Sidabrinė gervė” laureatais.  Kovo 18 dieną garso režisierius Vytis Puronas, kuris dirbo prie tokių filmų kaip ,,Zero 3” (rež. Emilis Vėlyvis), ,,Aurora” (rež. Kristina Buožytė), susitiks su Varėnos jaunimu ir papasakos apie filmo garso takelio gamybos subtilybes. Kovo 27 dieną Rūdiškių kultūros centre susitikimų ciklą užbaigs tarptautinį pripažinimą pelnęs ir su žinomais kino režisieriais – Sergejumi Loznitsa, Šarūnu Bartu, Giedre Žickyte, Audriumi Stoniu, Mindaugu Survila  – dirbantis montažo režisierius Danielius Kokanauskis. Jo montuoti filmai yra dalyvavę tarptautinių kino festivalių – Kanų, Venecijos, Kairo ir kitų – pagrindinėse konkursinėse programose. Montažo režisierius Danielius Kokanauskis atskleis kino montažo paslaptis ir išmokins pagrindinių montažo taisyklių.

Rūdiškių, Lentvario, Elektrėnų, Trakų, Onuškio ir Varėnos jaunimas, dalyvaujantis dirbtuvėse,  ne tik sužinos kino kūrimo paslaptis, bet ir pritaikys jas savo kuriamuose filmuose, kurių premjera numatoma gegužės mėnesio pabaigoje, o geriausi tris filmai bus apdovanoti prizais. Tokią galimybę regiono jaunimui suteikia vasario pradžioje prasidėjusios nemokamos edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės ,,Mano kadras”, kurias organizuoja Rūdiškių kultūros centras bei režisierius Antanas Gluskinas.

Dirbtuves finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė ir asociacija LATGA; įgyvendinti padeda partneriai: Trakų kultūros rūmai, Lentvario kultūros rūmai, Elektrėnų kultūros centras, Varėnos kultūros centras; dirbtuvių informaciniai rėmėjai: ,,Elektrėnų žinios”.

K. Sereikaitė foto Marius MorkevičiusFB

Operatorė Kristina Sereikaitė, nuotraukos autorius – Marius Morkevičius

EgleVertelyte01 Aut.MatasAstrauskas copyrith In Script

Režisierė Eglė Vertelytė (per vidurį), nuotraukos autorius – Matas Astrauskas, © In Script

JurgaGluskiniene author Modestas Endriuška

Prodiuserė Jurga Gluskinienė, nuotraukos autorius – Modestas Endriuška

Puronas02 asmeninio archyvo nuotrauka

Garso režisierius Vytis Puronas, asmeninio archyvo nuotrauka

DanieliusKokanauskis02 nuotr aut Giedrius Tamoševičius

Montažo režisierius Danielius Kokanauskis, nuotraukos autorius – Giedrius Tamoševičius

ManoKadrasLogo big

Vasario mėnesį prasideda edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės „Mano kadras”

Šią savaitę prasidėjo nemokamos edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės ,,Mano kadras”, kurias organizuoja Rūdiškių kultūros centras. Dirbtuvėse dalyvauja Rūdiškių, Varėnos, Lentvario, Onuškio, Elektrėnų ir Trakų jaunimas nuo 14 iki 22 metų. Dirbtuvių užsiėmimai skirtinguose miestuose ir miesteliuose vyks vieną kartą per savaitę. Užsiėmimus ves dirbtuvių idėjos autorius Antanas Gluskinas, ilgametę kino edukacinių dirbtuvių vadovo patirtį turintis režisierius, šiuo metu gyvenantis Trakų rajone ir norintis pasidalinti savo sukaupta patirtimi su regiono jaunimu.

„Dirbtuvės padės skatinti jaunimo kūrybišką bendradarbiavimą.  Kadangi, gyvename vaizdo kultūros laikais, todėl pasirinkta meno sritis – kinas –  puikiai tinkanti priemonė kritiškai ir kartu savarankiškai vertinti aplinką, kasdienybę ir aktualijas Lietuvoje ir pasaulyje. Dirbtuvės padėtų gerinti be tarpiško bendravimo, komunikacinius ir kartu meninius įgūdžius, sudarytų sąlygas išbandyti naujus kūrybos kelius.” – teigia dirbtuvių vadovas Antanas Gluskinas.

Dirbtuvių metu vyks ne tik filmų analizavimas bei kūrimas, bet susitikimai su pripažintais Lietuvos kino profesionalais. Jaunimas susitiks su scenarijų autore ir režisiere Egle Vertelyte, montažo režisieriumi Danieliumi Kokanauskiu, prodiusere Jurga Gluskiniene, operatore Kristina Sereikaite. Visi svečiai, susitiksiantys su jaunimu, yra didžiulę patirtį turintys kino profesionalai, dirbantis tiek su Lietuvos kino kūrėjais, tiek su užsienio, apdovanoti Lietuvos kino apdovanojimais ,,Sidabrinė gervė” bei daugelių kitų tarptautinių kino festivalių prizais.

Dirbtuvių metu sukurti trumpo metro vaidybiniai filmai gegužės mėnesio pabaigoje bus viešai pristatyti kiekvieno projekte dalyvaujančio miesto ir miestelio gyventojams mini kino festivalyje. Po filmų peržiūrų, dirbtuvių organizatorius Rūdiškių kultūros centras, padedamas kino profesionalų komisijos, apdovanos tris geriausius filmus. Savo vieną favoritą išrinks ir žiūrovai.

Kryptingai ir nuosekliai organizuojamos dirbtuvės truks keturis mėnesius bei supažindins jaunimą su filmo kūrimo užkulisiais, padės suprasti kino kalbą, išmokys “skaityti” kino kadrų citatas ir potekstes, padės suvokti žanrų ir stilių skirtumus bei panašumus, išmokins interpretuoti kino dramaturgiją.

Dirbtuvių eigą bei veiklą galima bus stebėti Rūdiškių kultūros centro internetiniame puslapyje – www.rudiskiukc.lt  – ir Facebook paskyroje.

Dalyvavimas dirbtuvėse regiono jaunimui yra nemokamas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė ir asociacija Latga, o įgyvendinti padeda partneriai: Trakų kultūros rūmai, Lentvario kultūros rūmai, Elektrėnų kultūros centras, Varėnos kultūros centras.

P.S. Jei yra norinčių prisijungti prie dirbtuvių, rašykite el. laišką elektroniniu paštu – manokadras2019@gmail.com.  Visą vasarį dar lauksime norinčių prisidėti prie jau esamų dalyvių, vėliau prisijungti galimybės nebebus.

ManoKadrasLogo big

Mano kadras skelbimas


Jei tau patinka filmai, jei Tau patinka filmuoti, jei reikia, jei reikia, turi puikią progą sudaužyti unikalią formą. Tau tereikia išsirinkti miestą ar miestą, kuris yra arčiau tavęs ir prisijungti prie 30-osios. Viskas vyks vieną kartą per savaitę, 3-4 dienas, po pamokų, apie nuo 14 ar 15 valandos. Jei tau sunku atvažiuoti, ieškosime būdų kaip Tau Pagal atvykti. Dirbtuvių metu turi būti atsižvelgta į konkurso kainą ir pateikiamas viešas priėmimas. Trys geriausi filmai autobusas apdovanoti prizais.  Antanas Gustkinas, kuriamieji kviestiniai ir kino profesionalai: operatorė Kristina Sereikaitė, scenarijų autorė Eglė Vertelytė, montažo režisierius Danielius Kokanauskis, prodiuserė Jurga Gluskinienė. Sužinosi ne tik kaip stiprieji filmai, operatoriai, scenarijaus autorius. Jei Tau 14 – 22 metai, registruokis iki 2019-02-07 ir dalyvauk unikaliame kino projekt. Dalyvavimas NEMOKAMAS. Atsiras į priekį, ieškosime būdų kaip Tave atsivežti. Neįvykdoma, papasakok savo vardu, kaimynui, giminaičiui apie dirbtuves. Registracija vyksta: Dalyvavimas NEMOKAMAS. Atsiras į priekį, ieškosime būdų kaip Tave atsivežti.Neįvykdoma, papasakok savo vardu, kaimynui, giminaičiui apie dirbtuves. Registracija vyksta: Dalyvavimas NEMOKAMAS. Atsiras į priekį, ieškosime būdų kaip Tave atsivežti. Neįvykdoma, papasakok savo vardu, kaimynui, giminaičiui apie dirbtuves. Registracija vyksta: info@rudiskiukc.lt
 

Projekto idėjos autorius ir vadovas: Antanas Gluskinas

Projekto vadyba: Joana Giedraitytė

Projekto organizatorius: Rūdiškių kultūros centras 

Projekto partneriai: Elektrėnų kultūros centras, Lentvario kultūros rūmai, Trakų kultūros rūmai, Varėnos kultūros centras

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė, Asociacija LATGA

Skip to content