Meniu Uždaryti

Paroda „Laisvalaikio spalvos”

Aldona Meirovič ( g.1971)

Tapyti pradėjau nuo Editos dailės studijos įkūrimo pradžios (2015m.) Trakuose. 
Mane labiausiai žavi S.Dali, P.Pikaso, Van Gogho, J.Miro, V.Kandinskio kūryba. Imponuoja jų pasaulio suvokimas, minties gilumas, spalviniai sprendimai.

Savo paveiksluose siužetus ir atlikimo techniką renkuosi pagal esamą nuotaiką. Vieniems darbams skiriu daugiau laiko, kitiems mažiau. Kartais renkuosi grafiką, nes norisi kruopštesnio atlikimo būdo, žavi tiesiog juodų linijų kompozicijos, o tapyba man – tam tikra meditacijos forma, galimybė atsipalaiduoti, sudėlioti savo mintis, pabūti su savimi, pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Įkvėpimo semiuosi ne tik žiūrėdama į pasaulinio lygio dailininkų paveikslus, bet ir keliaudama, vaikščiodama gamtoje.
Dailė – tai naujai atrastas senas pasaulis, kuris praplečia pasaulėžiūrą, suvienija panašaus mąstymo žmones, bei padeda atskleisti ir parodyti asmens kūrybiškumą.
Nesu profesionali menininkė, esu siuvėja. Domiuosi ne tik tapyba, bet dar turiu galybę kitų pomėgių – vaidinu Lentvario dvaro teatre, daug skaitau, keliauju, užsiimu rankdarbiais (Shibori, Sashiko), tad laisvo laiko nebelieka. 
Šioje pirmoje personalinėje parodoje pristatau darbus sukurtus 2016-2018m., dalis jų buvo eksponuota bendrose dailės studijos parodose Trakuose ir LR Seimo rūmuose, kiti darbai yra naujai sukurti ir pirmą kart rodomi visuomenei.

Jei norėtumėte papuošt savo namus mano sukurtais paveikslais, drąsiai skambinkite tel. 8 670 21057 ar kreipkites į Rūdiškių kultūros centro administraciją.

 

 

 

 

Skip to content