Meniu Uždaryti

VAIKŲ IR JAUNIMO FOLKLORO ŠVENTĖ „SUPRAŠĖ ŽVIRBLALIS VISUS PAUKŠTELIUS…“

Nuo 2019 metų, kuomet Rūdiškių kultūros centre susibūrė vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Griciukas“ (vad. Augustė Gaidytė-Palaitienė), rengiama vaikų folkloro šventė „Suprašė žvirblalis visus paukštelius…“.
Šios šventės tikslas supažindinti vaikus su vietos ir atvykstančių svečių etnografiniu paveldu.
Kadangi rajone folkloro ansamblis „Griciukas“ yra vienintelis vaikų kategorijai priskiriamas ansamblis, į svečius jau buvo pasikvietęs vaikų ir jaunimo folkloro ansamblius iš Kaišiadorių, Zarasų, Salako, Varėnos.

Šiais metais šventėje dalyvaus svečiai iš Varėnos tai Jadvygos Čiurlionytės meno mokyklos – folkloro ansamblis „Avilys“ (vad. Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė), Vilniaus – Kunigaikščio Gedimino progimnazijos vaikų folkloro ansamblis „Pamedėlis“ (vad. Lijana Šarkaitė-Viluma), Marijampolės vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Žolynukai“ (vad. Dalia Venckienė) ir žinoma šeimininkai Rūdiškių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Griciukas“ (vad. Augustė Gaidytė-Palaitienė).

Kviečiame visus mažus ir didelius, ratuotus ir batuotus į vaikų ir jaunimo folkloro šventę „Suprašė žvirblalis visus paukštelius…“ lapkričio 11 d., 13:00 val.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Rūdiškių kultūros centro informacija

Skip to content