Meniu Uždaryti

ŠEIMOS TEATRO „LINO LĖLĖS“ SPEKTAKLIS „LIETUVIŠKA PASAKA APIE TRIS SESERIS“

Teatro „Lino lėlės“ spektaklis „Lietuviška pasaka apie tris seseris“ – subtilus, rafinuotas, elegantiškas lėlių vaidinimas vaikams ir visai šeimai. Tai jau trečiasis teatro spektaklis, kurio aktorius, režisierius bei dailininkas Linas Zubė kūrybinio įkvėpimo semiasi lietuvių liaudies pasakose ir kalba apie kitokį, nestandartinį žmogų, vienų vadinamą tiesiog kvailiu, kitų – išminčiumi.

 Lėlininko Zubės kuriamas sceninis pasaulis – itin jautrus, subtilus, santūrus, išmintingas, o žiūrovui siūlomas pastelinis šio spektaklio vaizdas – poetiškas ir nevienareikšmis, atskleidžiantis įstabią giluminę liaudies pasakos struktūrą, todėl šis spektaklis turėtų būti ypač patrauklus tikro teatro gurmanams.

 „Aš vengiu didaktikos, bet esu labai didaktiškas. Ištisai moralizuoju. Pirštu rodau, kas gera, kas negera. Žodžiu, toks truputį banalus,“ – prisipažįsta lėlininkas Linas Zubė, neabejojantis savo žiūrovų – nesvarbu kokio amžiaus jie būtų – intelektu. Sukūręs iš regisi paprastos medžiagos (faneros) visą galeriją mielų, santūrių personažų lėlininkas tikisi, kad šį „pastelinį pasaulį“ kiekvienas žiūrovas savo vaizduotėje nuspalvins taip, kaip jam patinka, o pasakojama istorija vienaip ar kitaip (priklausomai nuo turimos patirties, nuo atvirumo pasauliui, nuo emocinio pagavumo) bus suprasta.

????????Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 
Rūdiškių kultūros centro informacija
Skip to content