Meniu Uždaryti

ŠVIETIMO MUGĖ IR KONCERTAS „BUVOME, ESAME IR BŪSIME“

 
Vieta: Vytauto Didžiojo kranto laisvalaikio erdvė ir Trakų krašto tradicinių amatų centras
Jau šį savaitgalį, Trakuose, vyks vasaros sezono atidarymo šventė „Trakų vasara 2023“. Birželio 2-oji (penktadienis), nuo 13 val. prasideda švietimo įstaigų muge ir koncertu „Buvome, esame ir būsime“, kuri šurmuliuos į Trakų Salos pilį atsiveriančiu vaizdu, naujai „Vytauto Didžiojo krantu“ „pakrikštytoje“ laisvalaikio erdvėje (Karaimų g. 57A, Trakai).
Pirmą kartą organizuojamos Trakų miesto šventės švietimo įstaigų mugės, metu su vaikais ir jaunimu dirbančios įstaigos prisistatys, bei kvies įsijungti į formalaus ir neformalaus ugdymo veiklas.
Laisvalaikio erdvėje, „Vytauto Didžiojo krante“, koncertuos vaikai ir jaunimas. Renginyje bus galimybė sužinoti apie jaunimui skirtas Europos Sąjungos programas, susipažinti su profesinio mokymosi galimybėmis bei dalyvauti įvairiose veiklose: pasigaminti magnetuką, dekoruoti maišelį termopresu, susipažinti su bičių ūkio veikla, robotika, pabuvoti virtualioje realybėje, pūsti muilo burbulus, bandyti laimę loterijose, pramogauti žaidžiant ir sportiškai pasivaržyti.
Visai šalia, nuo 14 iki 18 val., Trakų krašto tradicinių amatų centre ir jo kieme (Karaimų g. 41) vyks nemokami „Gudragalviškiausi amatų mokymai“ vaikams: medinių paukštelių, bičių vaškuolės žvakės, tekstilinių zuikių gamyba, medinių skirtukų dekoravimas tautiniais motyvais. Tėvams ir mokytojams bus pristatomos amatų centro veiklos, eukaciniai užsiėmimai.
Pasitikime vasarą Trakuose!
Informacija teikiama šiais telefonais:
+370 679 29369 (Augustė, Rūdiškių kultūros centras),
+370 698 27197 (Dominyka, Trakų krašto tradicinių amatų centras)
📸🎥Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 
Rūdiškių kultūros centro informacija
Skip to content